Jullie weten dat ik van sneeuw houd, maar van warme temperaturen, witte stranden en tropisch fruit kan ik helemaal gelukkig worden! 🤩 ​Met dit heerlijk dessert waan ik mij al helemaal in die sferen. 🤗
Instructies
- Verwijder de schil en het groen van de ananas. Snijd de ananas in 4 stukken en verwijder de harde kern.
- Snijd de ananas vervolgens in hapklare stukken.
- Pers de appelsien en voeg hieraan het citroensap en de takjes tijm toe. Laat in dit sap de stukken ananas voor een uur of 4 marineren.
- Vlak voor het serveren voeg je de yoghurt en de bevroren banaan aan een foodprocessor en maal je tot een homogene massa.
- Serveer het yoghurtijs met de gemarineerde stukjes ananas.
Smullen!!
Heb jij dit dessertje gemaakt? Vergeet mij dan niet te taggen @healthyhabitscelien.be.
Wil je nog meer gezonde, gemakkelijke en vooral lekkere recepten? Neem dan zeker een kijkje in de BOOST! app. Via deze link krijg je alle informatie, of probeer ineens de gratis versie uit via de appstore of playstore.