Ben je het beu om constant bezig te zijn met afvallen? Heb je al veel geprobeerd maar kan je niets volhouden? In deze masterclass krijg je mijn unieke healthy habits framework bomvol inzichten. Na deze online masterclass weet jij wat je moet doen om op lange termijn jouw gezond gewicht te bereiken. Opgelet: je krijgt geen quick fixes
Filter
ResetIk maakte een lasagne met pompoenvellen ipv lasagnevellen. Je kan ook voor de helft volkoren lasagnevellen gebruiken en voor de andere helft pompoenvellen!
Voor de bechamelsaus gebruikte ik knolselder. Indien je bechamelsaus onmisbaar vindt in een lasagne, gebruik je toch gewoon boter, bloem en melk!
Wil je mijn kookboek?
Bestel hier je exemplaar!
Hét kookboek voor wie niet urenlang in de keuken wil staan, geen lange ingrediëntenlijsten wil en de vraag ‘wat eten we vandaag’ helemaal beu is. Met dit kookboek heb je 70 gemakkelijke en gezonde recepten die ik als diëtiste heb samengesteld.
Bestel het nu en krijg het naar jouw thuis opgestuurd! Dit is een gesigneerd exemplaar.